Sufity napinane Asta M we wnętrzu

Właściwy projekt sufitu jest ważnym krokiem w aranżacji każdego pomieszczenia. Wśród różnych rodzajów wykończeń sufitowych modele napięcia zyskały popularność na rynku rosyjskim. Ich zaletami są atrakcyjny wygląd, szybki montaż i łatwość konserwacji.

Jednak zwykłe błyszczące lub matowe, rozciągnięte płótno nie zaskakuje nikogo. Bardziej interesujące są oryginalne pomysły i nowe funkcje w projekcie.

Funkcje specjalne

Charakterystyczną cechą fabryki Asta jest wykorzystanie innowacyjnych technologii. Jest to krajowy producent sufitów napinanych, certyfikaty ugruntowanego systemu produkcji, usługi dostawy i instalacji świadczą o poziomie jakości produktu.

Oprócz tych działań, Asta M zajmuje się dostawą materiałów składowych z zagranicy i instalacją systemów oświetleniowych.

Modele

W asortymencie fabryki znajdują się nie tylko tradycyjne błyszczące lub matowe sufity, ale także inne warianty płócien i wzorów na każdy gust:

  • Satynowa folia przypomina tkaninę. Ma delikatny odcień masy perłowej, który można łączyć z różnymi kolorami płótna. Istnieje możliwość zastosowania drukowania zdjęć. Szwy takiego sufitu nie będą widoczne podczas instalacji. A sam materiał będzie trwał długo, ponieważ jest bardzo trwały. W razie potrzeby można go umyć;
  • Półprzezroczyste płótno Idealny do pomieszczeń bez naturalnego światła i do stref. Podświetlenie jest pod filmem, co tworzy imitację okna. Kolor filmu i podświetlenie mogą być różne;
  • Płótna wykonane ze specjalnego materiału poliestrowego impregnowanego specjalnym roztworem polimeru. Dzięki temu są trwałe. Łatwo nadaje się do malowania, ozdobiony błyszczącymi detalami i drukowaniem zdjęć;
  • Sufity Akustyczne - Są to perforowane arkusze, które izolują hałas i poprawiają akustykę w pomieszczeniu. Średnica perforacji wynosi od 0,01 do 0,18 cm, model ten nie tylko ozdobi wnętrze, ale również tłumi hałas w pomieszczeniach z głośną muzyką lub dźwiękami. Wygodne w tym, że możesz ukryć pod nimi komunikację;
  • Modele z wieloma poziomami składa się z aluminiowej części ramy i płótna PCV. Materiały płótna są połączone, kształt struktury może być również inny - owalny, kwadratowy, z zakrzywionymi liniami. Zasada instalacji Longline pomaga wizualnie zwiększyć przestrzeń i umieścić akcenty stylistyczne w pomieszczeniu.

Nowe przedmioty

Wśród innowacji fabryki Asta wyróżniono następujące rodzaje sufitów:

  • Konstrukcja „Double Vision”. Do jego utworzenia używa się białego filmu z polichlorku winylu, powierzchnia jest matowa.

Istnieją dwa typy - jeden zawiera biały sufit ze wzorem, który pojawia się po włączeniu podświetlenia LED. Efekt uzyskuje się poprzez drukowanie zdjęć z tyłu filmu, drugi widok składa się z dwóch rysunków, z których jeden jest zawsze widoczny, drugi rysunek jest widoczny po włączeniu sztucznego oświetlenia.

Taki sufit doda jasności i oryginalności wnętrzom mieszkalnym lub biurowym. Można go użyć do podzielenia przestrzeni pomieszczenia na strefy. Kolejną niewątpliwą zaletą jest możliwość drukowania zdjęć.

  • Perforowany sufit Jest to perforowane płótno w postaci różnych wzorów i wzorów. Rzeźbione figury pojawiają się dzięki instalacji dwupoziomowych folii PVC. Jedna z nich pełni funkcję solidnej podstawy, za pomocą innych, tworzone są perforowane wzory.Zazwyczaj są one wybierane tak, aby powstał kontrast, a następnie są ozdobione bagietką.

Rzeźbione sufity - pole do fantazji. Połączenie rysunków, elementów wiszących, gry z oświetleniem stworzy niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniu i pomoże ukryć wady sufitu. Sufity mogą nawet zastąpić system wentylacji.

  • Strzeliste sufity zawierają specjalne profile z oświetleniem LED na całym obwodzie. Dzięki lampom powstaje pożądany efekt i różne kompozycje na suficie.

Istnieje kilka rodzajów strzelistych pułapów poziomów i form. Rodzaj wzoru, zastosowany materiał, jasność i kolor podświetlenia można dobrać indywidualnie.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie kilku kolorowych folii PVC i drukowanie zdjęć wraz z oświetleniem. Na przykład sufity z rozgwieżdżonym niebem idealnie nadają się do pokoi dziecięcych.

Pływające sufity są szeroko stosowane zarówno w wystroju wnętrz, jak i do tworzenia niezwykłych wzorów w restauracjach i klubach, spa, basenach.

Nieco więcej o sufitach elastycznych Asta M, patrz niżej.

Komentarze
 Autor
Informacje podane w celach informacyjnych. W kwestiach budowlanych zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Hol wejściowy

Pokój dzienny

Sypialnia